Burgemeesterskaart

Selecteer een provincie om de burgemeesters te zien.

Burgemeesterskaart

Burgemeester van Maasgouw, sinds 8 feb. 2010 tot Onbepaalde tijd
Stef Strous

Maasgouw

Postbus 7000
6050 AA Maasbracht
Steven Adriaansen
Steven Adriaansen

Woensdrecht

Postbus 24
4630 AA Hoogerheide
Sybrand van Haersma Buma
Sybrand van Haersma Buma

Leeuwarden

Postbus 21000
8900 JA Leeuwarden
Tanja Haseloop-Amsing
Tanja Haseloop-Amsing

Oldebroek

Raadhuisplein 1
8096 CP Oldebroek
Burgemeester van Tilburg, sinds 28 nov. 2017 tot Onbepaalde tijd
Theo Weterings

Tilburg

Postbus 90155
5000 LH Tilburg
Burgemeester van Molenlanden, sinds 13 jan. 2019 tot Onbepaalde tijd
Theo Segers

Molenlanden

Postbus 5
2970 AA Bleskensgraaf
Waarnemend burgemeester van Enschede, sinds 1 okt. 2021 tot 13 feb. 2022
Theo Bovens

Enschede

Postbus 20
7500 AA Enschede
Tjapko Poppens
Tjapko Poppens

Amstelveen

Postbus 4
1180 BA Amstelveen
Tjeerd van der Zwan
Tjeerd van der Zwan

Heerenveen

Postbus 15000
8440 GA Heerenveen
Tom Horn
Tom Horn

Epe

Postbus 600
8160 AP Epe
Ton Heerts
Ton Heerts

Apeldoorn

Postbus 9033
7300 ES Apeldoorn
Burgemeester van Olst-Wijhe, sinds 1 sep. 2007 tot Onbepaalde tijd
Ton Strien

Olst-Wijhe

Postbus 23
8130 AA Wijhe
Burgemeester van Castricum, sinds 1 sep. 2011 tot Onbepaalde tijd
Toon Mans

Castricum

Postbus 1301
1900 BH Castricum
Burgemeester van Woerden, sinds 28 feb. 2013 tot Onbepaalde tijd
Victor Molkenboer

Woerden

Postbus 45
3440 AA Woerden
Burgemeester van West Maas en Waal, sinds 8 dec. 2017 tot Onbepaalde tijd
Vincent van Neerbos

West Maas en Waal

Postbus 1
6658 ZG Beneden Leeuwen
Burgemeester van Noordwijk, sinds 27 jan. 2020 tot Onbepaalde tijd
Wendy Verkleij-Eimers

Noordwijk

Postbus 298
2200 AG Noordwijk
Burgemeester van Voerendaal, sinds 1 dec. 2014 tot Onbepaalde tijd
Wil Houben

Voerendaal

Postbus 23000
6367 ZG Voerendaal
Willem Gradisen
Willem Gradisen

Mook en Middelaar

Postbus 200
6585 ZK Mook

Zoek burgemeester

Verdeling M/V burgemeesters

 

    Jongste burgemeester

     
    34

    Oudste burgemeester

     
    71

    Totaal burgemeesters

     
    351

    Nieuwe burgemeesters

    * Benoemd in 2021
    64